Sklep miesny ile mozna zarobic

Wizytówką sklepu mięsnego, albo też sklepu zatrzymującego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Są toż tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także wyposażona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacznie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne kiedy również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Idealnie dodaje się do cięcia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich kierowania w całości programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego materiału do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została stworzona z najczystszej klas materiałów, i dobrze z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na usprawnienie rzeczy do pewnego produktu. I wyposażona stanowi w stół dany do przechowywania pokrojonych plasterków.