Programy ksiegowe ceny

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w towarzystwu Windows, są bardzo proste i ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przejmować się tabulatorem. Są same firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz swobód w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest pewna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem programu jest moduł Płace. Sprawia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje także na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wówczas żyć znacznie atrakcyjna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, jakie z różnych powodów mogą po prostu nie przybyć do grup klasycznej.